Sprchu nemáme nejednou jenom v koupelně. Tam nám jí sice bývá tradičně zapotřebí nejčastěji, ale podobné zařízení může klidně přijít vhod i jinde. Třeba na takové zahradě.

několik sprch

Ne že bychom potřebovali zahradní sprchu k tomu, abychom mohli během provádění hygieny exhibovat před sousedy či jinou veřejností, ale přesto je nám tato venkovní varianta nejednou více než ku prospěchu.

a) Lze se pod ní jednoduše rychle osvěžit ve chvíli, kdy je vedro na padnutí a nám se nechce jít do sprchy umístěné v nitru rozpálené budovy.

b) Lze pod ní provést základní hygienu poté, co skončíme s prací na pozemku, díky čemuž si nenanosíme špínu domů.

c) Lze se v ní očistit před použitím zahradního bazénu, respektive ze sebe spláchnout zbytky chlórované vody poté, co z bazénu vylezeme.

d) A jistě by se našla i nejedna jiná situace, v níž je jí záhodno využít.

Ovšem jen málokdo z nás je takový drsňák, aby se sprchoval ve vodě ledové. A proto je vhodné, aby taková zahradní sprcha byla solární. Tedy aby nám vodu před použitím ohřála, a to k naší potěše dokonce i úplně zadarmo, díky teplým slunečním paprskům.

To se pak člověk rázem cítí daleko příjemněji.
sprcha venku

A co máte dělat, pokud se vám solární sprchy zachtělo, ale nevlastníte ji? No co asi? Můžete si ji přece stejně jako mnozí jiní jednoduše koupit. Koupit a snadno si ji nainstalovat tam, kde ji chcete mít. Protože dnes už se takové solární sprchy nabízejí všem. A stačí tak jenom zvolit kamenný nebo internetový obchod, který vám nejvíce vyhovuje, zavítat tam a vybrat si.

A pak si ji smontovat. Což dokáže každý, protože je v balení takové sprchy vše, co je k tomu zapotřebí, a jedná se o natolik jednoduchou montáž, že si s ní poradí všichni.

A pak si už můžeme jenom užívat. Protože tuto stačí jenom upevnit na jakýkoliv pevný podklad a připojit ke vhodnému přívodu vody a vše ostatní už zařídí příroda sama.