Pokud chcete zapomenout na běžný shon a chcete si konečně odpočinout, dovolená je ta pravá volba. Jestliže váháte, kam vyrazit s dětmi, abyste si užili zábavu všichni, určitě vsaďte na jihomoravský kraj. Tento kraj sčítá nespočet památek a přírodních úkazů, které stojí za zhlédnutí. Mezi oblíbené města patří určitě Mikulov a jeho okolí, které se Vám zaručeně bude líbit. Mimo to je ubytování Mikulov velice vyhledávané a díky jejich vybavení a službám patří ke špičce na trhu.

Mikulov

Hotel je vybaven nejnovějším vybavením a nabízí mnoho služeb pro svoje zákazníky. Mezi velké lákadlo pro turisty patří určitě wellness centrum, ve kterém si užijí jak děti, tak dospělí. Těšit se můžete třeba na masáže, zábaly, perličkové vany, vířivky, ale také pedikúru, či péči o pleť. Milovníci tepla určitě pak ocení plně vybavený saunový svět, či privátní zážitkové koupele. Mezi přednosti patří také pohotový a přívětivý personál, který Vám vždy poradí, kam se v Mikulově vydat a co stojí za zhlédnutí.

Mikulov (2)

Samozřejmostí je parkování přímo u hotelu a také pokoje pro páry, či pro rodiny. Hotel nabízí také speciální nabídky ubytování, které zahrnují některé služby navíc v ceně. Může se jednat o snídani, nebo wellness zdarma, či jiné věci. Mimo to k hotelu patří také pivovar, či vinný sklípek. V tom můžete ochutnat místní vína, které jsou vyhlášená v celé České republice. Těšit se můžete na sladké víno Pálava, či suché víno Frankovka. Pivaři pak mohou navštívit místní pivovar, kde si mohou dopřát pár orosených pivek a zakousnout něco k snědku. Zkrátka kdo si chce odpočinout a chce načerpat novou energii, rozhodně je toto místo stvořené pro něho.

Pokud tedy váháte, kam vyrazit na dovolenou, zkuste tento nádherný kraj. Zaručeně si zde užijete spoustu zábavy a pořádně si oddechnete. Proto neváhejte a rezervujte si termín už nyní.