Bižuterie nám dává skvělou možnost, jak jednoduchým způsobem změnit svůj účes z obyčejného na výrazný a zajímavý. Všechny majitelky středně dlouhých a dlouhých vlasů ví, že péče o ně je poměrně náročná, pokud má účes působit mladě, vzdušně a zároveň upraveně a vyžaduje to i trochu víc času, trpělivosti a především zručnosti.

Pro zdobení vlasů už bylo vymyšleno mnoho druhů různých ozdob pro všední dny i pro zvláštní příležitosti. A dobře zvolená ozdoba do vlasů, která se doplňuje s líčením a s oděvem, je pro ženu stejně důležitá třeba jako kabelka. Bižuterie má jednu skvělou výhodu, a to je cena. To dává možnost nakoupit si ozdoby do vlasů bez zkoušení v e-shopu a pokud se některá ozdoba nehodí nebo je v reálu trochu jiná, můžeme s ní obdarovat nějakou kamarádku, které se zalíbí.

nevěsta s ozdobami ve vlasech

Pro slavnostní příležitosti můžeme být se zdobením vlasů trochu odvážnější a zkusit ozdoby plné lesku a třpytu, jako jsou například štrasová nebo perlová čelenka. V nabídce e-shopu je na výběr z několika opravdu zajímavých čelenek, od jednoduchých až po hodně zdobné, připomínající ozdoby princezen.

ozdobné vlásenky

Pro méně výrazné zdobení účesů stačí vlasy oživit vlásenkami se skleněnými broušenými kamínky. Vlasy tak zároveň můžete pomocí těchto vlásenek vytvarovat a sepnout do slušivého účesu. Pro jednoduchou úpravu a ozdobu vlasů je vhodná velice pěkná perlová gumička, která i z obyčejného copu vykouzlí zajímavý a vkusný účes během okamžiku. Vlasy můžete také velice jednoduše sepnout francouzskou sponou osazenou broušenými kamínky a perlami, která je známá svým pohodlným a praktickým zapnutím, které vlasům zaručuje dlouhotrvající účes. V nabídce obchodu je francouzská spona hned v několika provedeních, za vyzkoušení určitě stojí ta s kamínky s efektem AB (polární záře – Aurora borealis), což je zvláštní úprava povrchů kamínků, které v závislosti na světle mají různé třpytivé barevné odlesky, a tak ozdoba upoutá pozornost i na dálku.