Pivo je jeden z nejoblíbenějších nápojů u nás, takže mnohdy teče proudem. Abychom si jej mohli vychutnat ze sudu, tak potřebujeme výčepní zařízení.

Vychutnejte si pivo

Oblíbený alkohol

Česko se řadí mezi první zemi v žebříčku, co se týče kontumace piva, a proto rozhodně něco má do sebe. Konktrétně se jedná o kvašený alkoholický nápoj, kdy hlavními složkami je obilný slad, voda a chmel, kdy se celý proces podporuje pivovarskými kvasnicemi, aby skutečně celý proces kvašení probíhal skvěle. Jen tak pro zajímavost průměrný obyvatel České republiky vypije 160 litrů za rok, což už je skutečně vysoká hodnota.

pivo ve sněhu

U nás máme hned několik známých pivovarů, a proto si můžeme bez problémů užívat své oblíbené pivo kdy se nám zachce. Sortiment je široký, kdy se prodávají také piva v plechovkách, kdy záleží na tom, co preferujete. Jestliže se ptáte, jestli je pití piva zdraví prospěšné nebo škodlivé, tak to je individuální. Když si ho dáme sem tam, tak doplníme řadu důležitých látek. Na druhou stranu nadměrná kombinace může být až příliš a následně se po něm nabírají kila, takže nejlepší je pít jej s mírou.

Výčepní zařízení

Při koupi máme několik možností, ze kterých můžeme vybírat. Kromě klasických lahví můžeme zakoupit sud, který se hodí třeba pro oslavu, protože nápoje máme větší množství za výhodnější cenu, a proto je sud mnohdy dobrou volbou.

točené pivo

Problém může přijít při fázi čepování, k čemuž potřebujeme speciální zařízení, jenž zajistí pořádně načepované pivo, abyste si jej mohli naplno vychutnat. Levné výčepní zařízení je za dobrou cenu a snadné čepování, takže příprava piva bude skutečně snadná. Není problém zakoupit zařízení se dvěma kohouty, což už záleží na Vás. Sice se nejedná o profesionální zařízení, ale pro všemožné akce rozhodně skvěle postačí, a proto může být pro Vaše použití skutečně naprosto dostačující. Jako pohon se používá kompresor nebo CO2, kdy oba dva pohony mají skutečně své přednosti. Máte z čeho vybírat, přičemž široká nabídka zajistí výběr pro všechny klienty.