Jako majitel a provozovatel penzionu se máte jistě co otáčet, abyste získal na dobu dovolených klientelu, která zaplní všechny Vaše pokoje. Vydělávat se musí a Vy jste si toho plně vědom. Právě proto se snažíte o pohodlí svých hostů pečovat ve všech směrech.

Vybavení nesmí chybět

Útulné pokoje s komfortním vybavením, bazén s vířivkou poblíž penzionu, restauraci s barem, tenisové hřiště a sportovní koutek pro děti – to všechno je tahákem, kterým žádný host nepohrdne.hotel

Zlepšete vzhled penzionu

·         Víte ale, že obyčejná markýza https://www.technorol.eu/markyzy/markyzy-vysuvne-stobag-sattler/markyzy-stobag-sattler-kazetove dokáže Váš penzion změnit k nepoznání?

·         Víte, že Vaši hosté mohou během svého pobytu ve Vašem penzionu nabýt dojmu, že tráví dovolenou mimo tuzemský ráj?

·         Víte, že Váš penzion může vypadat, jako hotel na obrázku z nabídek mimo naši republiku?

 Je to tak. Nainstalováním kazetových markýz získáte nejméně dvě nepřehlédnutelné výhody!

1.    Váš penzion bude na první pohled vypadat, jako hotel na pobřeží Středozemního moře.

2.    Pohodlí Vašich hostů nebude narušováno přímým žárem slunečních paprsků.

Jasně, že máte na každém kroku slunečníky. Že na oknech pokojů jsou rolety. Ale kazetová markýza má přece jen něco víc do sebe.hotely

·         I při intenzivním zářením slunečních paprsků mohou hosté sedět u okna a hledět do zeleně okolní krajiny. Markýza jim to umožní. Na rozdíl od rolety.

·         A soustava markýz nad všemi okny, včetně vstupu do interiéru penzionu, bude už zdálky lákat turisty, kteří ani netušili, že se tu někde poblíž nachází takový ráj na zemi.

Přemýšlejte ekonomicky

Možná se Vám bude zdát, že investice do takového množství markýz nebude tím pravým ořechovým. Ale na druhou stranu. Chcete mít naplněnou kapacitu penzionu po celou dobu sezóny? Chtěli byste ji mít naplněnou i v době těsně před ní a těsně po ní? Vždyť i v této době je slunce na obloze v plné síle. A lesy kolem skýtají pravděpodobnost úspěšného houbaření!

Je potom investice do kazetových markýz ve srovnání s naplněností penzionu tak zavrženíhodnou variantou?