Také jste si vždy jako děti přáli trampolínu? Chtěli jste skákat pěkně vysoko a užívat si skvělou zábavu, ať už sami nebo s přáteli a kamarády? My bychom vám rádi nabídli opravdu skvělou možnost, protože my máme trampolín celý sortiment. Naše trampolíny https://www.goodjump.cz/trampolina-305 jsou opravdu vysoce kvalitní, takže se nemusíte bát o bezpečí svých dětí. Všechny typy jsou konstruovány s U nohami, většinou jsou čtyři, aby byla skutečně dobrá stabilita a děti byly v bezpečí. Dalším ochranným prvkem je síť, která je zapotřebí kolem skákací plochy, kdyby se náhodou děti pohybovaly moc na okraji. Praktické jsou také schůdky vedoucí nahoru na plošinu. Pro menší děti je to rozhodně pohodlnější varianta, než se sápat nahoru na plochu bez jakékoli opory, a také je to bezpečnější.

židle

U nás si můžete vybírat také hned z několika barevných variant, tradiční je sice modrá, ale určitě si můžete dopřát například zelenou nebo černou. Jako taková třešinka na dortu může být také plachta přes skákací plochu, abyste si například mohli zaskákat ihned po dešti a nemuseli čekat na oschnutí celé skákací plochy.

zahrada

Užívejte si s dětmi

Naše produkty jsou opravdu vysoce kvalitní, takže si můžete bez obav zaskákat s dětmi, protože nosnost je opravdu velká. Mimo jiné si můžete vybírat z různých rozměrů, někomu se spíše hodí menší, protože zahrada není tak veliká, abyste si mohli dovolit zabrat kruh v průměru čtyři metry, ale někdo na ni prostor má a má třeba i více dětí, takže byste si mohli vybírat z větších. Nejobvyklejší jsou však skákací plochy v průměru 305 centimetrů. Kdybyste měli jakékoli dotazy, určitě neváhejte a obraťte se na nás a jakoukoli maličkostí.