Naštěstí dnes už nemusíme nosit sebou přesýpací hodiny a pořád otáčet, ale máme mnoho hodinek na ruku, do kapsy i připínací na oblečení. Máme hodinky ručičkové i digitální, na baterii i natahovací. Trh nám poskytuje opravdu velký výběr. Hodinky se prodávají v mnoha barvách, materiálech, designech, s různými hodinkovými strojky i v různé kvalitě.
zlaté náramkové hodinky

Opravdu kvalitní a super designové hodinky od některých společností nás mohou vyjít i na několik set tisíc, klidně i milionů, když jsou ve zlatě a osázené diamanty.

My Vám nabízíme hodinky pro každého za přijatelnou cenu a v nejlepší kvalitě. Máme opravdu široký výběr všech druhů hodinek, od moderních až po retro styl hodinek s kvalitními hodinkovými strojky. Na výběr máme hodinky s mnoha nadstavbovými funkcemi pro každou ruku. Vaše hodinky mohou ukazovat čas hned pro několik časových pásů, pro turisty mohou mít kompas, pro sportovce stopky. Hodinky Vám mohou prozradit nejen čas, ale také datum a den v týdnu.

Hodinky, ostatně jako každý jiný doplněk dnes již neslouží pouze jako přístroj pro měření času, ale slouží především i jako módní doplněk, kterým přivedete k dokonalosti svůj každodenní, i slavnostní outfit. Chcete, aby Vás okolí vnímalo jako někoho bohatého? Dejte si na svou ruku hodinky zlaté či stříbrné a osázené drahými kamínky. Může být Vaším přáním vystupovat jako moderní a trendy osoba jdoucí s dobou, není problém, stačí vzít si digitální hodinky z moderních materiálů. Nebo snad chcete vypadat spíše výrazně? Potom noste hodinky mohutného vzhledu ve výrazných barvách. Vaší fantazii a potřebám se meze nekladou. S naším bohatým sortimentem dokážeme vyhovět každému.
kapesní hodinky

Hodinky na Vaší ruce mohou být šperkem a podtrhovat Vaší krásu i eleganci, pomoci Vám, když se ztratíte na vandru i prozradit Vám při cestách do zahraničí, kolik hodin je v místě kde jste a zároveň, kolik hodin je ve Vaší domovině.