Sháníte pro sebe nový domov? Využijte prodej mobilních domů.

Mobilní domy si totiž můžete vybrat i ze skladových zásob. Stačí navštívit prodejnu a podívat se na typy, které jsou skladem. Každý si budete moci projít, podívat se z venku i zevnitř, jak celý objekt vypadá, posoudit veškeré kvality či případná negativa, podívat se na velikost, užitkovou plochu, vybavení, obložení, nábytek a spotřebiče. Jakmile to uvidíte na vlastní oči, třeba se dokážete opravdu rychle rozhodnout. V některých případech totiž potřebujeme bydlet opravdu rychle, třeba jenom na přechodné bydlení. Jestliže máte pozemek a potřebujete se na chvíli někde zabydlet a nechcete si hned pronajímat byt, pak můžete využít klidně této možnosti. Ovšem je pravdou, že ze skladových zásob si nevybírají pouze lidé, kteří chtějí přechodné neboli dočasné bydlení, ale také ti, kteří plánují v tomto domě bydlet dlouhodobě. I tato možnost se naskytuje. 

žena oblečení

Domy můžete vybírat jako sezónní, například s jednou místností místo chaty nebo chalupy, ale také existuje mnoho těch, které jsou celoroční. Dokonce máme i dřevostavby. Některé z celoročních domů jdou zkolaudovat, takže získáte číslo popisné a můžete v podobném domě bydlet natrvalo. Skladové zásoby jsou velice výhodné v tom, že objekt je postavený a plně vybavený. Během velice krátké chvíle je všechno vyřízené, my dům přivezeme a ustavíme a Vy hned můžete bydlet. 

žena se dívá z okna

Podobný styl Vás čeká i v případě, že si objet necháte postavit úplně nový. Můžete si některé parametry změnit a upřesnit, jak byste to chtěli a co byste si v domě představovali. Pak už jenom počkáte, až dům postavíme a přivezeme Vám jej na parcelu. 

Velice rádi pomůžeme také s financováním, vždy se dá něco vymyslet, takže pokud nemáte kompletní částku na účtu, kterou byste mohli zaplatit, tak to vůbec nevadí. Přijďte se podívat a společnými silami jistě něco vymyslíme, poskytujeme profesionální služby v oblasti financování.