Říká Vám to něco? Milujete špenát, ale Váš kolega z práce nad ním ohrnuje nos, když jdete na společný oběd? Máte nejradši guláš z pořádného kusu masa, ale manželka nejraději vaří svíčkovou? To jsou jen zdánlivě podobné příklady, jak to může v běžném světě vypadat, alias co je dobré nebo nejlepší pro jednoho, nemusí být tím nejlepším pro druhého. Každý má vlastní priority, každý má vlastní možnosti a každý jsme individuální osobností. Takže pokud si chceme půjčit peníze, nemusí pro nás být tím nejlepším banka, nebo naopak, může pro nás být tím nejlepším právě banka, stejně tak jako pro nás může být tím nejlepším řešením jiný zprostředkovatel například takzvaného nebankovního rázu, nebo opět naopak, nemusí pro nás být právě tato možnost tím nejlepším řešením.město, zalidněné, všude vysoké budovy

Záleží na individuální situaci

Pokud zvažujete půjčku nebo dlouhodobější úvěr, například právě úvěr s ručením nemovitosti, jistě zvažujete pro a proti. Úvěr na dlouhou dobu totiž není žádný legrace, i tak se zavážeme na několik let a dokonce až desítek let dopředu, proto je to vždy komplikovaná záležitost a člověk si ji chce pořádně promyslet.

  1. Existuje několik možností.

Nebankovní hypotéka fahd.cz má stejně nebo podobně nastavené podmínky, jako je tomu například u běžných bankovních hypoték.

  1. A jaké jsou podmínky?

Ručení nemovitostí. Úroková sazba od 3% p.a. pro klienty bez záznamu a pro klienty se záznamem od 6% p.a. Dlouhá doba splácení. Rychlé schválení a vyřízení, žádné zbytečné papírování. 70% odhadní ceny nemovitosti.
Navíc se tolerují registry. Půjčuje se i lidem, kteří neuspěli v bance, mají záznam nebo dluhy. Vše se vyřizuje online. Diskrétní a profesionální jednání je naprostou samozřejmostí. mince, eura, 1 euro a další tři mince letí vzduchem
Půjčit si peníze je pro někoho naprosto běžné a jednoduché. Jenomže se můžete ocitnout v situaci, kdy to není zas tak úplně jednoduché. Například jste podnikatel a nechtějí Vám poskytnout půjčku kvůli předešlým nesplaceným dluhům v běžné bance, nebo naopak chcete stavět dům, ale nemáte zatím peníze na pozemek. To vše jsou důvody, které nás mohou odrazovat, naštěstí se vše dá vyřešit a to poměrně jednoduše a velice rychle.