Bytový architekt

Milujete svůj byt a jste v něm šťastni? Máte poblíž všechno, co potřebujete ke každodennímu životu? Máte z něho dokonce i blízko do práce? Za rodiči a kamarády? Poblíž je krásný park a koupaliště? O stěhování prostě neuvažujete, splácíte hypotéku, jinam byste nechtěli a na větší ve stejné lokalitě by vaše finance prostě nestačily?

Architekt Praha

Ale přijde situace, ze které se dokáže nejednomu zamotat pořádně hlava. Byt je řešený jako 2+kk, prostě obývák s kuchyňským koutem a ložnice. Prostory sice nejsou velkolepé, ale doposud bohatě stačily. Ovšem situace se rázem změnila. Jedna šťastná zpráva vyvolala veliký rodinný zmatek, skoro konflikt, nebo snad i hádku. Doposud byla ložnice zároveň i dětským pokojíčkem Elišky. Elišce byl teprve rok, mnoho prostoru nepotřebovala, nebylo co řešit. Ale najednou přišla paní Eva se šťastnou zprávou, že Eliška bude mít sestřičku, nebo bratříčka. Pan Jiří byl ohromen. Nedalo se poznat, jestli byl šťasten, nebo prostě jen šokován. Pochopitelně byl rád, že je na cestě další miminko, i když ho to mírně zaskočilo, ale jako správný technik si začal uvědomovat jakýsi bytový problém. A začal poskakovat po bytě, ukazovat do různých koutů a bombardovat svoji manželku v očekávání dotazy typu: „Kam chceš dát druhou postýlku? Dvě děti, kde myslíš, že budou mít hračky, oblečení?

Architekt Praha

Jak se sem potom vejdou dva psací stoly?“ Eva byla konsternovaná. Manžel se choval, jako by otěhotněla naschvál, sama a jemu ke vzteku, řešil pomalu problémy dvou dětí na střední škole, ačkoli menší potomek byl zatím velikosti hrášku. Pomalu se oblékla, vzala Elišku na procházku a nechala manžela skákat po bytě. Když se vrátila, nestál kamen na kameni. Upocený Jiří vláčel křesla, postele a další zařízení z místa na místo, kroutil hlavou a evidentně byl v koncích. Po chvíli se napil řádně rumu, schoulil se do klubíčka a usnul v předsíni. Druhý den přišel z práce jako zpráskaný pes. Omluvil se Evě, přinesl kytku a smlouvu s bytovým architektem Praha. Život se dostal do zajetých kolejí, oba rodiče se navíc těšili na příchod malého Jiříka a přibyla veliká radost z upraveného bytu, který se po zásahu architekta proměnil v perfektní obydlí pro budoucí čtyřčlennou rodinu.