Kdo se rozhodne koupit kočárek s hlubokou korbou, ten má na výběr ze dvou variant – buď si koupí jen hlubokou korbu a sportovní verzi koupí později, a nebo může sáhnout po dvojkombinaci, kde je sportovní nástavba v sadě s hlubokou korbou. Záleží na tom, jestli budete chtít kupovat nový kočárek a nebo vám stačí jen nástavba. Někteří rodiče říkají, že samostatný sportovní kočárek je lepší, protože nástavba je větší.

Mezi oblíbené kočárky patří sportovní kočárek Riko nuno Zelenazirafa. Riko a jeho produktová zda Nuno je typická hranatými tvary, a jinak tomu není ani u tohoto sportovního kočárku. Zároveň je zajímavé, že jde o první ryze sportovní kočárek Riko. Čím vás zaujme? Jeho rozměry jsou praktické, vejde se do něj i větší dítě, a zároveň nezabírá moc místa v autě.

kočárek u vody

Čeká na vás v pěti barvách
Podvozek je černý a vrchní část se stříškou na vás čekají v pěti různých barvách. Najdete tu moderní okrovou, ale i klasickou černou nebo třeba červenou. Tento kočárek rozhodně zaujme, a pokud se rozhodnete si koupit jako pokračovací kočárek právě tento, určitě s ním nešlápnete vedle.

sportovní kočárek

Kočárek vás překvapí
I samostatné sportovní kočárky se prodávají za nemalé peníze, ale Riko dodává kočárky za skvělé ceny. O kvalitu se bát nemusíte, tyto kočárky splňují bezpečnostní normy a jsou vyráběny tak, aby dětem poskytovaly bezpečí a komfort. Pokud budete vybírat kočárek, rozhodně si jej běžte vyzkoušet. Je důležité, aby vám sedl výškově, a aby se dal polohovat zcela do lehu, protože při delších procházkách si mnoho dětí rádo zdřímne, což je určitě příjemnější vleže. Sportovní kočárek se používá až je dítě schopné samostatně sedět, nikdy jej tedy nedávejte do takového kočárku, dokud samo nesedí. Má dost času, a proto jej klidně vozte v hluboké korbě tak dlouho, jak jen to bude potřebovat.

Tento kočárek vás překvapí nejen funkčně, ale právě i cenou, protože nestojí ani 6 tisíc korun.