Chcete mít krásné řasy a obočí, ale nevíte jak toho dosáhnout? Zdá se vám, že každá vaše kamarádka má řasy i obočí hustší a kvalitnější než vy? Přitom používáte nejkvalitnější řasenky, které používáte na řasy i obočí? Což o řasy, ty opravdu nabudou na objemu, ale na obočí řasenka takový vliv nemá, takže je třeba používat pochopitelně i speciální tužky, ale přesto efekt není takový, jak byste si přála? Nejlepší je prostě mít přirozeně dlouhé a husté řasy a taktéž obočí, které když bude už bohaté, dá se mu dodat ten správný tvar. A co takové sérum pro růst obočí a řas? Už jste zkoušela? Že o něm ani nevíte?

obočí a řasy

No vidíte, tak to je škoda. Sérum je vyrobeno na vyloženě přírodní bázi, takže je naprostá jistota, že nebude dráždit oči, ani způsobovat žádné alergie. Toto přírodní sérum totiž aktivuje růst obočí i řas díky svému složení. Obsahuje kofein, biotin a oleje, konkrétně ricinový, arganový a baobabový. Díky svému složení je opravdu účinný a podpoří růst i zahuštění řas a obočí. Každá složka má svoji specifickou funkci a dohromady dokážou opravdu zázraky.

řasy

Je třeba o obočí a řasy pečovat dvakrát denně, potíráním celé délky pečlivě odlíčeného a čistého obočí i řas. Řasy i obočí se přestanou lámat a vypadávat, budou krásně vyživené a hydratované, pokožka, která je vyživuje se také prokrví a napomůže výživě tak, aby se všechny živiny dostaly právě tam, kam patří a řasy i obočí tak rychle nabylo na síle a objemu. Po krátké době uvidíte už první výsledky a po tříměsíční kůře budou řasy i obočí už v plné kondici. Nejedná se o žádnou chemii, sérum je opravdu přírodní, nemusíte se tedy ničeho obávat a rovnou objednejte a vyzkoušejte jeho zázračnou sílu. Určitě to stojí za to, ušetříte peníze za řasenky a tužky na obočí, přestanete se jimi vlastně ničit, uděláte něco pro své zdraví i krásu zároveň.