Pokud jste dobrodruzi tělem i duší, tak zajisté pořádáte v létě neskutečné cesty za poznáním. PO návratu domu je vždy taková chvilka napětí, než si vše zase sedne, ale proč si tu dovolenou neprotáhnout o pár měsíců déle? Vyvolejte si fotky z cest a zasaďte je do rámečků, které si poté vystavíte po celém bytě či domě a budete mít neustále na očích Vaše spontánní vzpomínky z léta. Určitě jste si z dovolené dovezli plno suvenýrů a památkových předmětů. Ty se také dají velmi snadno využít k dekoraci Vašeho příbytku. Pokud tedy máte několik mušlí, tak s nimi můžete olemovat například zrcadlo anebo si jimi vyzdobit předsíň.
sešity na mapě
Vystavte si někde na viditelném místě vlajku cizí země, kterou jste v létě navštívili a vytvořte si z Vašeho domácího prostředí tak trochu cizokrajné letovisko, ve kterém bude plno vzpomínek a Vy se budete cítit jako byste se nikdy nevrátili z toho ráje. Inspiraci na to, jak si vyzdobit domov najdete třeba i na .
V dnešní době si můžete koupit opravdu téměř cokoliv. Ve většině drogerií totiž pořídíte několik vůní do bytu, které Vám osvěží Váš vzduch a navíc ho krásně provoní. Proč je o tom ale řeč ve článku o vzpomínkách na dovolenou? No to je přeci jednoduché. Můžete si totiž pořídit nějakou tu vůni, která bude připomínat nějakou exotickou destinaci anebo vůni dřeva, pokud jste byli na dovolené někde v horách. Možností je dnes už opravdu spousta a Vy se nemusíte bát, že byste hned po návratu narazili do zdi tvrdé reality. Připravte si tedy trochu toho vylepšeného bydlení ještě předtím, než vůbec na nějakou tu cestu odjedete. Návrat pak bude působit jako pouze další destinace na Vaší dovolené snů.
mušle na písku
Hlavně si Vaši cestu užijte a nenechte si ji kazit myšlenkami na návrat do práce, protože smysl dovolené je přesně opačný – zapomenout na práci. Takže se uvolněte a užívejte si ty chvíle pohody a relaxu daleko od všech povinností a starostí z běžného života.