Ono je totiž rozdílné chodit po schodišti veřejném, třeba v budově, kde jsou kanceláře a po schodišti doma, které je naše. V kancelářské budově je to jedno, protože tam se to ztratí. Kdežto doma určitě chceme mít jen to nejlepší a nejhezčí. A pokud je řeč o schodech, tak samozřejmě že požadujeme také to nejbezpečnější.

A zase, jinak si necháme udělat schody do sklepa a jinak schodu do patra. Jiné budou také na zahrádce a jiné na půdu. Prostě, schodiště jsou různá. Ale my se budeme dívat spíše na zábradlí. To je vlastně takovým nejsledovanějším prvkem. Můžete koukat na schodiště historické, nebo moderní, tak ty stupně samotné mohou být stejné. Co však stejné nebude je zábradlí na schodištích.

kovové zábradlí

To musí v současnosti splnit hlavně bezpečnostní funkci, protože to vyžadují normy EU. Takže ve velké většině případů se dbá především na toto. Nějaké okrasné prvky se nepoužívají. Navíc každý stavitel chce pracovat co nejrychleji, takže architekti poplatní své době se s tím moc nemažou. Krásná zábradlí vyráběná kdysi už nejsou in a nenosí se. Což je ovšem škoda. Ale dělat se s tím moc nedá.

kovové zábradlí

Ono i moderní musí být bezpečné, to se musí prostě nechat. A pokud si někdo nechá dělat schodiště doma nebo u domu, může si přece vybrat jaké se mu bude líbit. Protože každému se líbí něco jiného.

Proto také má každá firma, která se tímto sortimentem zabývá nějak katalog, ve kterém je možno si vybírat, jak říkala naše stařenka, až do alelujá. Papírové se už moc nedělají, takže se vybírá na internetu a také se to zde objednává. Pokud tedy zrovna i vy nebo někdo koho znáte potřebuje zábradlí na schodiště, neváhejte a podívejte se na zboží moderní a prosperující firmy. Stačí kliknout na odkaz a uvidíte sami, že výběr je pestrý, a dokonce i v různých cenových hladinách. Takže vybírejte a objednávejte. Uvidíte, že budete spokojeni.