Problémy s erekcí řeší mnoho mužů na celém světě. Většinou přichází tyto neduhy s věkem. Čím jsme starší, tím více tělo, bohužel musíme si to tak říct, „ochabuje“, zní to sice hrozně, ale je to bohužel tak. Svaly přestávají pracovat tak, jak bychom si přáli a některé údy zkrátka a dobře nespolupracují, alespoň ne v tom hlavním, když je nutně potřebujeme, aby nám zajistily potěšení a slastné vyvrcholení. Nemůžete dosáhnout erekce? Obáváte se, že máte nějakou poruchu? Nemusíte se předem obávat, o erektilní dysfunkci se mluví až v případě, že problémy přetrvávají déle než půl roku. Pokud problémy přichází s věkem, musíme se s tím nějak smířit, bývají nejčastější a muži si většinou pomáhají právě různými přípravky na podporu erekce, protože vědí, že už to zkrátka a dobře nemůže být takové, jako když měli dvacet.

starší muž telefonu

Chcete rychlou aplikaci? Něco, co bude účinkovat již po deseti minutách? V tom případě můžete vyzkoušet kamagra gel.

Přípravky kamagra jsou náhražkami za Viagru. Obsahují stejnou účinnou látku zvanou Sildenafil. Pomáhají od nestálé nebo neúplné erekce. Dokonce pomohou i v případě, že erekci nemáte vůbec. Před sexem je potřeba se trochu nabudit, takže jistě bude vhodná předehra. Kamagra gel účinkuje již po deseti minutách, takže se můžete těšit na velice brzké účinky.

muž s hodinkami

Jistě Vás bude zajímat, jak dlouho to může vydržet. Uvádí se 4 – 6 hodin. Samozřejmě, že u každého jedince se doba může lišit v závislosti na Vašem fyzickém stavu a tak podobně, ale běžně se udává toto rozmezí, takže většinou by to mělo být kolem 5 hodin. Po takto dlouhou dobu se můžete těšit na stabilní, pevnou a stálou erekci.

Opět si budete moci Váš intimní sexuální zážitek užít naplno a prožít jej jako předtím. Už se nemusíte stydět za své schopnosti. Už se nikdy neztrapníte před partnerkou. Opět můžete prožívat sexuální vzrušení naplno a dojít k slastnému vyvrcholení třeba každý den.