Možná se vám nebude ani chtít věřit tomu, že hlava může bolet na více jak dvě stovky způsobů. To, proč bolesti přijdou, může mít mnoho příčin, práškem si určitě rychle ulevíte, ale proč zbytečně organismus zatěžovat chemickými produkty. Zkuste některou jinou metodu a dejte bolesti co proto .
čtyři ruce na hlavě
Nevhodné prostředí může být spouštěčem bolesti, pokud k tomu dojde doma nebo v zaměstnání, otevřete okno, květiny udržují vlhký vzduch, pokud je v místnosti máte, je to určitě plus a pokud to není nutné, nepoužívejte umělé světlo. Vyhýbejte se místům, kde se kouří a kde by se mohly nacházet látky vydávající nepříjemné výpary.
Zázvor je nejen výborným prostředkem při nachlazení, ale umí ulevit i od bolesti, pokud přidáte pár kapek z citronu a osladíte medem, budete mít zároveň i lahodný nápoj, kterým dodáte tělu i potřebné tekutiny.
Přírodní léky již řadu let nabízí možnosti, jak zdravým způsobem léčit tělo, stále více lidí se tak obrací se svými zdravotními problémy na homeopaty a využívá homeopatických přípravků.
Dobře udělají hlavě také některé vůně, vyzkoušejte aromalampu. V domácím prostředí nebo tam, kde máte možnost využít koupelnu, si můžete ulevit osprchováním horkou vodou, nechvátejte, sprchujte se od hlavy až k zádům. Až budete mít pocit, že jste dostatečně ohřátí, uberte a pokračujte s vodou vlažnou.
holá záda
Spánek je důležitý nejen pro fungování celého těla, ale dá se jím předcházet i řadě zdravotních komplikací. Pokud tomu nedáte více jak pět hodin, zaděláváte si na problémy s migrénou. A to nejdůležitější, zdravá životospráva, pravidelně jíst, dostatečně pít, vyhýbat se nadměrné konzumaci alkoholu a pokud možno omezit nebo se zcela vzdát kouření.
Tak až vás opět postihnou bolesti hlavy, určitě vám přijde těchto pár míněných rad vhod.